De Warmste Week wordt jaarlijks georganiseerd in de week voor kerst en start vandaag! Dit jaar vlammen we samen tegen eenzaamheid.
Iedereen kan geld inzamelen en acties organiseren voor de Warmste Week.
Wat is De Warmste Week?
Het DWW-Fonds van De Koning Boudewijnstichting is speciaal opgericht om projecten te steunen die passen in het thema ‘samen vlammen tegen eenzaamheid.’ De Warmste Week kiest ieder jaar één centraal thema, dat volop leeft in onze maatschappij. Dit jaar is het thema vlammen tegen eenzaamheid. Daarom roept De Warmste Week non-profitorganisaties (vzw’s, maar ook scholen, jeugdorganisaties, sportclubs, culturele verenigingen, welzijnsorganisaties, sociale economie bedrijven, enz.) op om projecten in te dienen die dat mogelijk maken. Dat project moet in 2025 gerealiseerd worden. Ondertussen vind je alle projecten via deze link. Je kan de warmste week steunen met een gift of met een storting van je actie.
Ik wil gewoon wafels bakken?
Je kan de uitgekozen projecten ook steunen door zelf een actie op te zetten, zoals wafels bakken, auto’s wassen, een fuif organiseren… Je kan je cheque eigenhandig afleveren in Brugge.
Hoe bereik je De Warmste Week in Brugge?
De Warmste Week vindt plaats op ’t Zand in Brugge. Je kan ter plaatse gaan met de bus, met de wagen, te voet (van het station). Alle info vind je via deze link.
Tot slot draag een vlammetje om je steun te betuigen aan het hele project ‘De Warmste Week
Reacties: